studiujepracuje.pl / oferty pracy / Pracownik produkcji fabryki mebli

Pracownik produkcji fabryki mebli

Kategorie: Przemysł drzewny, Inne
  • Wynagrodzenie:

    Stawka za godzinę 21,50 zł netto.

    Miesięcznie 3612 - 5160 zł. Możliwość otrzymania premii do 350 zł.

  • Nocleg:
    Zapewniony lub dodatek mieszkaniowy 600 zł/miesięcznie

Opis Oferty

Firma będąca jednym z głównych dostawców mebli do sklepów IKEA, do swej fabryki w Barlinku poszukuje PRACOWNIKÓW PRODUKCJI.

Rodzaj umowy

  • Umowa zlecenie

Zakres obowiązków

  • dostawa i odbiór produktów z linii, produkcja sklejki, forniru oraz drobnej galanterii meblowej;
  • kontrola jakości produktu;
  • znakowanie i pakowanie towarów, przygotowanie produktów do wysyłki.

Wymagania

  • odpowiedzialności i staranności, dobrej komunikacji, dokładności w wykonywaniu zadań.

Harmonogram

Praca 3-zmianowa, od poniedziałku do soboty. W soboty tylko pierwsza zmiana. Możliwość pracy w nadgodzinach.

Wynagrodzenie

Stawka za godzinę 21,50 zł netto. Miesięcznie 3612 - 5160 zł. Możliwość otrzymania premii do 350 zł.

Dodatkowe informacje

  • We wszystkie procesy zaangażowane są maszyny, oraz nowoczesne linie do obróbki drewna, dzięki którym łatwo wykonać wszystkie czynności;
  • Pracodawca zapewnia bezpłatną odzież roboczą.

Zakwaterowanie w apartamencie, pokoje 2-4 osobowe. Są wszystkie niezbędne udogodnienia, WI-FI. Darmowe mieszkanie, lub dopłata do własnej kwatery w wysokości 600 zł / miesiąc.

Barlinek

Barlinek – miasto w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, w powiecie myśliborskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Barlinek. Najludniejsze miasto powiatu myśliborskiego. Według danych z 31 grudnia 2019 Barlinek liczył 13 663 mieszkańców.

WIĘCEJ OFERT PRACY DLA CIEBIE

Najciekawsze Oferty Pracy

KONTAKT

Jesteśmy dla Ciebie

Chcesz dołączyć do projektu? Czekamy właśnie na Ciebie. Nie krępuj się, skontaktuj się z nami już teraz.

  • Biuro Obsługi
  • Goleniów, ul. Tadeusza Kościuszki 10b
MASZ PYTANIA?

Napisz do nas

Wypełnij prawidłowo pole