studiujepracuje.pl / oferty pracy / Magazynier z UDT

Magazynier z UDT

  • Wynagrodzenie:

    Stawka za godzinę 23,22 - 29,07 zł netto.

    Wynagrodzenie miesięczne 3900-4300 zł netto.

  • Nocleg:
    Zapewniony lub dodatek mieszkaniowy 600 zł/miesięcznie

Opis Oferty

Duża firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie produkcji środków odstraszających na  komary, mrówki i inne owady poszukuje operatora wózka widłowego z uprawnieniami UDT do obsługi magazynu.

Zakres obowiązków

  • załadunek i rozładunek towarów oraz kompletacja zamówień za pomocą wózka widłowego;

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na wózku widłowym,  uprawnień  UDT;
  • dobrej komunikacji i umiejętności  pracy w zespole;
  • znajomości języka polskiego na poziomie komunikatywnym (nie dotyczy obywateli Polski).

Oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę zlecenie

Harmonogram

Dwie zmiany po 8 godzin dziennie, istnieje możliwość pracy w godzinach nadliczbowych; od poniedziałku do piątku i soboty. Niedziela to dzień wolny.

Wynagrodzenie

Stawka za godzinę przy zmianach dziennych 23,22 zł netto, przy zmianach nocnych 29,07 zł netto. Wynagrodzenie miesięczne wynosi 3900-4300 zł netto.

Zakwaterowanie zapewniamy w pokoju 2-3 osobowym. Są wszystkie niezbędne udogodnienia. Darmowe mieszkanie, lub dopłata do własnej kwatery w wysokości 600 zł / miesiąc.

Dodatkowe informacje:

  • miejsce pracy jest  dobrze wentylowane, nie ma zapachów chemicznych,
  • pracodawca zapewnia odzież roboczą i dostęp do czystej wody pitnej.

Poznań

Poznań – miasto na prawach powiatu w zachodniej Polsce, położone na Pojezierzu Wielkopolskim, nad rzeką Wartą, u ujścia Cybiny. Historyczna stolica Wielkopolski, od 1999 r. siedziba władz województwa wielkopolskiego i powiatu poznańskiego.

WIĘCEJ OFERT PRACY DLA CIEBIE

Najciekawsze Oferty Pracy

KONTAKT

Jesteśmy dla Ciebie

Chcesz dołączyć do projektu? Czekamy właśnie na Ciebie. Nie krępuj się, skontaktuj się z nami już teraz.

  • Biuro Obsługi
  • Goleniów, ul. Tadeusza Kościuszki 10b
MASZ PYTANIA?

Napisz do nas

Wypełnij prawidłowo pole