studiujepracuje.pl / oferty pracy / Brygadzista w magazynie

Brygadzista w magazynie

  • Wynagrodzenie:

    Stawka godzinowa: 23 zł netto. Miesięczne wynagrodzenie 3864 - 5060 zł netto.

  • Nocleg:
    Zapewniony lub dodatek mieszkaniowy 600 zł/miesięcznie

Opis Oferty

Centrum dystrybucyjne dużej, polskiej sieci sklepów spożywczych w Sieradzu zatrudni brygadzistę.

Rodzaj umowy

Umowa zlecenie.

Zakres obowiązków

  • kierowanie działem kompletacji (wsparcie pracowników, tworzenie harmonogramów pracy, określenie potencjału pracowników, zarządzanie optymalnym podziałem obowiązków itp.);
  • szkolenie pracowników magazynu;
  • koordynacja pracy podległego działu oraz specjalistów magazynu (wsparcie w komunikacji).

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale magazynu (co najmniej 6 miesięcy);
  • znajomość języka rosyjskiego - wymóg konieczny;
  • uczciwość, dokładność, samodzielność;
  • gotowość do pracy zmianowej.

Harmonogram

Praca w systemie 3-zmianowym, od 6:00 do 14:00, od 14:00 do 22:00, od 22:00 do 6:00. Praca od poniedziałku do soboty. W soboty tylko zmiana od 6:00 do 14:00 W przypadku niedziel handlowych, tylko zmiana sobotnia od 14:00 do 22:00. Możliwość pracy w nadgodzinach.

Wynagrodzenie

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie jest bezpłatne lub istnieje możliwość dopłaty 600 zł miesięcznie osobom wynajmującym nocleg na własną rękę.

Dodatkowe informacje

  • praca w dwóch strefach temperaturowych: +20°C oraz +6°C;
  • darmowe posiłki regeneracyjne 3-daniowe: zupa, drugie danie kompot, deser);
  • bonus za polecenie innych osób do pracy;
  • stała opieka koordynatora - przez cały okres zatrudnienia. Wsparcie w rozwiązywaniu problemów, znalezieniu odpowiedzi na pytania związane z pracą, pomoc przy wypełnianiu dokumentów.

Sieradz

WIĘCEJ OFERT PRACY DLA CIEBIE

Najciekawsze Oferty Pracy

KONTAKT

Jesteśmy dla Ciebie

Chcesz dołączyć do projektu? Czekamy właśnie na Ciebie. Nie krępuj się, skontaktuj się z nami już teraz.

  • Biuro Obsługi
  • Goleniów, ul. Tadeusza Kościuszki 10b
MASZ PYTANIA?

Napisz do nas

Wypełnij prawidłowo pole