studiujepracuje.pl / oferty pracy / Magazynier kompletacji

Magazynier kompletacji

Kategorie: Magazyn / Logistyka
  • Wynagrodzenie:

    Stawka za godzinę: 22,50 zł netto + premia.

    Wynagrodzenie miesięczne 3780-4500 zł netto.

  • Nocleg:
    Zapewniony lub dodatek mieszkaniowy 600 zł/miesięcznie

Opis Oferty

Polskie przedsiębiorstwo dostarczające produkty przeznaczone do aranżacji i wykończenia wnętrz poszukuje pracowników do kompletacji zamówień.

Rodzaj umowy

  • Umowa zlecenie

Zakres obowiązków

  • Sprawne przyjmowanie dostaw;
  • Kompletacja zamówień klientów;
  • Praca ze skanerem;
  • Załadunek pojazdów;
  • Dbałość o porządek w magazynie.

Wymagania

  • Umiejetność pracy ze skanerem;
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym;
  • Zaangażowanie, sumienność i dokładność.

Harmonogram

Praca w systemie 3 zmianowym, od poniedziałku do soboty - I zmiana 6:00-14:00, II zmiana 14:00-22:00, III zmiana nocna 22:00-6:00. Możliwość pracy w nadgodzinach.

Wynagrodzenie

Stawka za godzinę: 22,50 zł netto + premia do 10% wynagrodzenia, która uzależniona jest od wyników pracy. Wynagrodzenie miesięczne 3780-4500 zł netto.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie jest bezpłatne lub istnieje możliwość dopłaty 600 zł miesięcznie osobom wynajmującym nocleg na własną rękę.

Strykow

WIĘCEJ OFERT PRACY DLA CIEBIE

Najciekawsze Oferty Pracy

KONTAKT

Jesteśmy dla Ciebie

Chcesz dołączyć do projektu? Czekamy właśnie na Ciebie. Nie krępuj się, skontaktuj się z nami już teraz.

  • Biuro Obsługi
  • Goleniów, ul. Tadeusza Kościuszki 10b
MASZ PYTANIA?

Napisz do nas

Wypełnij prawidłowo pole