studiujepracuje.pl / oferty pracy / Kasjer / Sprzedawca

Kasjer / Sprzedawca

Kategorie: Kasjer / Sprzedawca
  • Wynagrodzenie:

    Stawka godzinowa 21,50-22,50 zł netto.

    Wynagrodzenie miesięczne od 3612 do 5180 zł netto.

  • Nocleg:
    Zapewniony lub dodatek mieszkaniowy 600 zł/miesięcznie

Opis Oferty

Lider i najbardziej rozpoznawalna marka w branży mięsnej w Polsce poszukuje pracownika na stanowisko kasjer / sprzedawca.

Rodzaj umowy

  • Umowa zlecenie

Zakres obowiązków

  • obsługa kasy fiskalnej;
  • praca z użyciem maszynek do mięsa;
  • dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy.

Wymagania

  • doświadczenie w handlu;
  • znajomość obsługi kasy fiskalnej;
  • wysoka kultura osobista;
  • książeczka sanepidowska;
  • umiejętność komunikacji i pracy w zespole.

Harmonogram

Praca w systemie 2-zmianowym: 05:30-14:00 (dwa razy w tygodniu 05:30-18:00) i 09:00-17:00, od poniedziałku do soboty.

Wynagrodzenie

Stawka godzinowa 21,50-22,50 zł netto. Wynagrodzenie miesięczne od 3612 do 5180 zł netto.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie jest bezpłatne lub istnieje możliwość dopłaty 600 zł miesięcznie osobom wynajmującym nocleg na własną rękę.

Kołobrzeg

Kołobrzeg – miasto w północno-zachodniej Polsce, w północnej części województwa zachodniopomorskiego, w powiecie kołobrzeskim, położone na Pomorzu Zachodnim, u ujścia rzeki Parsęty, nad Morzem Bałtyckim, przy drodze krajowej nr 11 i drodze ekspresowej nr S6.

WIĘCEJ OFERT PRACY DLA CIEBIE

Najciekawsze Oferty Pracy

KONTAKT

Jesteśmy dla Ciebie

Chcesz dołączyć do projektu? Czekamy właśnie na Ciebie. Nie krępuj się, skontaktuj się z nami już teraz.

  • Biuro Obsługi
  • Goleniów, ul. Tadeusza Kościuszki 10b
MASZ PYTANIA?

Napisz do nas

Wypełnij prawidłowo pole