studiujepracuje.pl / oferty pracy / Pracownik produkcji

Pracownik produkcji

  • Wynagrodzenie:

    Stawka godzinowa: 21-22 zł netto + premia

    Miesięcznie: 3528 - 5720 zł netto.

  • Nocleg:
    Zapewniony lub dodatek mieszkaniowy 600 zł/miesięcznie

Opis Oferty

Praca na produkcji w firmie będącej europejskim liderem w produkcji materaców, poduszek, pokrowców na meble ogrodowe oraz parasoli.

Rodzaj umowy

  • Umowa zlecenie.

Zakres obowiązków (w zależności od przydziału)

  • napełnianie i pakowanie poduszek;
  • napełnianie materacy;
  • maszynowe pakowanie materacy w folie , streczowanie, pakowanie w kartony;
  • montaż zagłówków - klejenie, tapicerowanie, pakowanie gotowych zagłówków;
  • montaż stelaży z elementów;
  • montaż mebli kontynentalnych- klejenie pianki, tapiceowanie, montaż i piankowanie;
  • produkcja sprężyn - obsługa maszyny do walcowania sprężyny , wkładanie do maszyny materiału z palet;
  • produkcja flisu- odbiór rolek flisu z linii produkcyjnej.

Wymagania

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dyspozycyjność i gotowość pracy w systemie zmianowym.

Harmonogram

2 zmiany po 12 godzin dziennie od 6:00 do 18:00 i od 18:00 do 6:00, od poniedziałku do piątku; 2 soboty robocze w miesiącu po 8 godzin 6:00-14:00, 14:00-22:00. Na zmianę przypadają 2 przerwy po 15 minut.

Wynagrodzenie

Stawka godzinowa: 21-22 zł netto + premia za efektywną pracę 1-4 zł netto/godzina. Miesięcznie: 3528 - 5720 zł netto.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie jest bezpłatne lub istnieje możliwość dopłaty 600 zł miesięcznie osobom wynajmującym nocleg na własną rękę.

Dodatkowe informacje

  • Pracodawca zapewnia odzież roboczą - bezpłatna po przepracowaniu 2 miesięcy. W innym przypadku potrącenie za odzież 145 zł (buty, 4 x koszulka i fartuch);
  • Pracodawca zapewnia dojazd do pracy i z pracy z odległych od zakładu miejscowości.

Malanów

Malanów – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie tureckim, w gminie Malanów. Wieś Malanów położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 470 w kierunku Kalisza. Miejscowość jest siedzibą gminy Malanów.

WIĘCEJ OFERT PRACY DLA CIEBIE

Najciekawsze Oferty Pracy

KONTAKT

Jesteśmy dla Ciebie

Chcesz dołączyć do projektu? Czekamy właśnie na Ciebie. Nie krępuj się, skontaktuj się z nami już teraz.

  • Biuro Obsługi
  • Goleniów, ul. Tadeusza Kościuszki 10b
MASZ PYTANIA?

Napisz do nas

Wypełnij prawidłowo pole