studiujepracuje.pl / oferty pracy / Specjalista ds. kontroli jakości produktu

Specjalista ds. kontroli jakości produktu

  • Wynagrodzenie:

    Stawka godzinowa: 21,50 zł netto.

    Wynagrodzenie miesięczne: 3612 - 4945 zł netto.

  • Nocleg:
    Zapewniony lub dodatek mieszkaniowy 600 zł/miesięcznie

Opis Oferty

Nowoczesny magazyn dużego dostawcy świeżych bananów poszukuje specjalistów ds. kontroli jakości produktów z doświadczeniem.

Rodzaj umowy

  • Umowa zlecenie

Zakres obowiązków

  • kontrola jakości dostarczanych bananów;
  • monitorowanie i utrzymywanie stałego kontaktu z dostawcami w zakresie jakości dostarczanych towarów;
  • prowadzenie korespondencji z klientami i dostawcami;
  • współpraca ze wszystkimi działami firmy: handel, magazyn, logistyka w zakresie zarządzania jakością.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • książeczka sanepidowska;
  • umiejętność pracy w zespole.

Harmonogram

Praca w systemie 2-zmianowym: 06-14 i 14-22.

Wynagrodzenie

Stawka godzinowa: 21,50 zł netto. Wynagrodzenie miesięczne: 3612 - 4945 zł netto.

Zakwaterowanie

Istnieje możliwość dopłaty 600 zł miesięcznie osobom wynajmującym nocleg na własną rękę.

Gdynia

Gdynia – miasto na prawach powiatu w północnej Polsce, w województwie pomorskim, położone nad Morzem Bałtyckim, na Pobrzeżu Gdańskim i Pojezierzu Wschodniopomorskim. Wchodzi w skład Trójmiasta, jest zatem jednym z miast centralnych aglomeracji Trójmiasta.

WIĘCEJ OFERT PRACY DLA CIEBIE

Najciekawsze Oferty Pracy

KONTAKT

Jesteśmy dla Ciebie

Chcesz dołączyć do projektu? Czekamy właśnie na Ciebie. Nie krępuj się, skontaktuj się z nami już teraz.

  • Biuro Obsługi
  • Goleniów, ul. Tadeusza Kościuszki 10b
MASZ PYTANIA?

Napisz do nas

Wypełnij prawidłowo pole