studiujepracuje.pl / oferty pracy / pracownik produkcji + operator wózka widłowego

pracownik produkcji + operator wózka widłowego

  • Wynagrodzenie:

    Stawka godzinowa: 25,50/27,50 zł netto.

    Miesięczne wynagrodzenie: 4 300 - 5 500 zł netto.

  • Nocleg:
    Zapewniony lub dodatek mieszkaniowy 600 zł/miesięcznie

Opis Oferty

Renomowany producent styropianu i papy, poszukuje odpowiedzialnych osób do obsługi urządzeń produkcyjnych - pracowników produkcyjnych z uprawnieniami UDT.

Rodzaj umowy

Umowa zalecenie

Zakres obowiązków

  • obsługa urządzeń do produkcji styropianu i papy;
  • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych;
  • przewożenie materiałów na halę produkcyjną.

Wymagania

  • uprawnienia na wózek widłowy UDT;
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków;
  • dyspozycyjność i gotowość pracy w systemie dwuzmianowym.

Harmonogram

Praca w systemie 2-zmianowym, w godzinach 6:00 - 16:00 oraz 16:00 - 2:00.

Wynagrodzenie

Stawka godzinowa: 25,50 zł netto. Miesięczne wynagrodzenie: 4 300 - 5 130 zł netto. Dla pracownika z doświadczeniem stawka godzinowa: 27,50 zł netto. Miesięczne wynagrodzenie: 4 620 - 5 500 zł netto.

Dopłata 650 zł do własnej kwatery.

Dodatkowe informacje

  • bonus za polecenie innych osób do pracy;
  • stała opieka koordynatora - przez cały okres zatrudnienia. Wsparcie w rozwiązywaniu problemów, znalezieniu odpowiedzi na pytania związane z pracą, pomoc przy wypełnianiu dokumentów.

Międzyrzecz

Międzyrzecz – miasto w województwie lubuskim, w powiecie międzyrzeckim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Międzyrzecz. Międzyrzecz leży na Pojezierzu Lubuskim, przy ujściu Paklicy do Obry. 31 grudnia 2019 roku w mieście mieszkało 17 839 osób.

WIĘCEJ OFERT PRACY DLA CIEBIE

Najciekawsze Oferty Pracy

KONTAKT

Jesteśmy dla Ciebie

Chcesz dołączyć do projektu? Czekamy właśnie na Ciebie. Nie krępuj się, skontaktuj się z nami już teraz.

  • Biuro Obsługi
  • Goleniów, ul. Tadeusza Kościuszki 10b
MASZ PYTANIA?

Napisz do nas

Wypełnij prawidłowo pole