studiujepracuje.pl / oferty pracy / Praca na magazynie - układania skrzynek z bananami

Praca na magazynie - układania skrzynek z bananami

Kategorie: Magazyn / Logistyka
  • Wynagrodzenie:

    Stawka godzinowa: 21,50-22,50 zł netto.

    Miesięczne wynagrodzenie: 3612 - 5180 zł netto.

  • Nocleg:
    Zapewniony lub dodatek mieszkaniowy 600 zł/miesięcznie

Opis Oferty

Nowoczesny magazyn, jeden z największych dostawców świeżych bananów w Polsce, poszukuje magazyniera.

Zakres obowiązków

  • pakowanie bananów, sztaplowanie pudełek (do 20 kg),
  • rozładunek - załadunek towarów;
  • przygotowanie towaru do wysyłki;
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy.

Oczekujemy

  • wytrzymałość fizyczna;
  • chęć do pracy i komunikacji;
  • zachęca się do znajomości języka polskiego (nie dotyczy obywateli Polski).

Mile widziane uprawnienia UDT.

Oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę zlecenie

Harmonogram pracy

Trzy zmiany: 06-14, 14-22, 22-06. Kobiety pracują tylko na dziennej zmianie, mężczyźni mogą pracować w nocy. W zależności od okoliczności grafik pracy może być elastyczny (na przykład jeden dzień może mieć 5 godzin pracy, a drugi 15 godzin). Dzień wolny ustalany jest zgodnie z harmonogramem w samym przedsiębiorstwie.

Wynagrodzenie

Stawka godzinowa: 21,50-22,50 zł netto. Miesięczne wynagrodzenie: 3612 - 5180 zł netto.

Gdynia

Gdynia – miasto na prawach powiatu w północnej Polsce, w województwie pomorskim, położone nad Morzem Bałtyckim, na Pobrzeżu Gdańskim i Pojezierzu Wschodniopomorskim. Wchodzi w skład Trójmiasta, jest zatem jednym z miast centralnych aglomeracji Trójmiasta.

WIĘCEJ OFERT PRACY DLA CIEBIE

Najciekawsze Oferty Pracy

KONTAKT

Jesteśmy dla Ciebie

Chcesz dołączyć do projektu? Czekamy właśnie na Ciebie. Nie krępuj się, skontaktuj się z nami już teraz.

  • Biuro Obsługi
  • Goleniów, ul. Tadeusza Kościuszki 10b
MASZ PYTANIA?

Napisz do nas

Wypełnij prawidłowo pole