studiujepracuje.pl / oferty pracy / Pakowacz odzieży na magazynie sklepu internetowego

Pakowacz odzieży na magazynie sklepu internetowego

Kategorie: Magazyn / Logistyka
  • Wynagrodzenie:

    Stawka za godzinę: 21,50 zł netto.

    Stawka miesięczna: 3300 - 5160 zł netto.

  • Nocleg:
    Zapewniony lub dodatek mieszkaniowy 600 zł/miesięcznie

Opis Oferty

Proste prace magazynowe przy pakowaniu lekkich towarów (odzież, biżuteria) - praca dla pakowaczy odzieży.

Rodzaj umowy:

  • Umowa zlecenie

Zakres obowiązków:

  • pakowanie towaru według zadanego schematu;
  • sortowanie i kontrola jakości produktów;
  • przepakowanie zwracanego towaru – odzieży, obuwia, biżuterii itp. zgodnie ze standardami klienta;
  • kompletacja  towarów i przygotowanie towaru do wydania z magazynu.

Wymagania:

  • komunikatywność;
  • umiejętność pracy w grupie.

Harmonogram

Praca w zmianowym, od poniedziałku do soboty, w godzinach: 7:00-19:00, 19:00-7:00, 17:00-01:00 i 15:00- 1:00. Niedziela to dzień wolny.

W czasie 12-godzinnej zmiany przerwa 40 minut + dodatkowe 10 minut w sezonie letnim.

Wynagrodzenie

Stawka za godzinę: 21,50 zł netto. Stawka miesięczna: 3300 - 5160 zł netto. Możliwość otrzymania premii 15% płacy minimalnej, za spełnienie normy.

Darmowe mieszkanie lub dopłata do własnej kwatery w wysokości 600 zł miesięcznie.

Dodatkowe informacje

  • darmowy dojazd do pracy;
  • dla osób pracujących na zmianie 12-godzinnej darmowy posiłek regeneracyjny;
  • wierzchnia odzież robocza jest zapewniona przez pracodawcę. Dolne części ubrania roboczego należy zorganizować samodzielnie - dla kobiet legginsy, dla mężczyzn czarne spodnie (najlepiej bez kieszeni) oraz wygodne buty.
  • bonus za polecenie innych osób do pracy;
  • stała opieka koordynatora - przez cały okres zatrudnienia. Wsparcie w rozwiązywaniu problemów, znalezieniu odpowiedzi na pytania związane z pracą, pomoc przy wypełnianiu dokumentów.

Goleniów

Goleniów – miasto w zachodniej części woj. zachodniopomorskiego, w powiecie goleniowskim, położone nad rzeką Iną, na Pobrzeżu Szczecińskim, 35 km na północny wschód od Szczecina. Miasto jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Goleniów i dziesiątym ośrodkiem miejskim województwa.

WIĘCEJ OFERT PRACY DLA CIEBIE

Najciekawsze Oferty Pracy

KONTAKT

Jesteśmy dla Ciebie

Chcesz dołączyć do projektu? Czekamy właśnie na Ciebie. Nie krępuj się, skontaktuj się z nami już teraz.

  • Biuro Obsługi
  • Goleniów, ul. Tadeusza Kościuszki 10b
MASZ PYTANIA?

Napisz do nas

Wypełnij prawidłowo pole