studiujepracuje.pl / oferty pracy / Pracownik produkcji w branży elektrycznej

Pracownik produkcji w branży elektrycznej

  • Wynagrodzenie:

    Stawka godzinowa: 21 - 22 zł netto.

    Miesięcznie: 3528 - 5720 zł netto.

  • Nocleg:
    Zapewniony lub dodatek mieszkaniowy 600 zł/miesięcznie

Opis Oferty

Praca na produkcji w firmie specjalizującej się wyposażeniem elektrycznym dla pojazdów szynowych.

Rodzaj umowy

  • Umowa zlecenie.

Zakres obowiązków

  • docinanie wiązek kablowych wraz z oznaczaniem i zwijaniem;
  • wykładanie dociętych wiązek na torach kablowych;
  • praca zgodna z dokumentacją techniczną i lista cięcia.

Wymagania

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków;
  • zdolności manualne;
  • mile widziane doświadczenie w pracy związanej z elektryką.

Harmonogram

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-18:00. W sobboty praca według zamówień.

Wynagrodzenie

Stawka godzinowa: 21 - 22 zł netto. Miesięcznie: 3528 - 5720 zł netto.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie jest bezpłatne lub istnieje możliwość dopłaty 600 zł miesięcznie osobom wynajmującym nocleg na własną rękę.

Dodatkowe informacje

  • Pracodawca zapewnia odzież roboczą. Pracownik sam musi zapewnić sobie obuwie.

Szczecin

Szczecin – miasto na prawach powiatu, stolica i największe miasto województwa zachodniopomorskiego, położone na Pobrzeżu Szczecińskim, nad Odrą i jeziorem Dąbie. Historyczna stolica księstwa pomorskiego; później w granicach Szwecji, Brandenburgii, Prus i Niemiec, od 1945 roku należy do Polski (tym samym stanowi część tzw. Ziem Odzyskanych). Szczecin jest trzecim pod względem zajmowanej powierzchni (300,55 km² z czego prawie 24% zajmują grunty pod wodami) i siódmym pod względem liczby ludności miastem Polski. Znajduje się w centrum aglomeracji szczecińskiej (jednej z 8 polskich metropolii według ESPON). Według danych GUS z 31 grudnia 2020 roku miasto liczyło 398 255 mieszkańców.

WIĘCEJ OFERT PRACY DLA CIEBIE

Najciekawsze Oferty Pracy

KONTAKT

Jesteśmy dla Ciebie

Chcesz dołączyć do projektu? Czekamy właśnie na Ciebie. Nie krępuj się, skontaktuj się z nami już teraz.

  • Biuro Obsługi
  • Goleniów, ul. Tadeusza Kościuszki 10b
MASZ PYTANIA?

Napisz do nas

Wypełnij prawidłowo pole