studiujepracuje.pl / oferty pracy / Pracownik obsługi - stacja paliw

Pracownik obsługi - stacja paliw

  • Wynagrodzenie:

    Stawka godzinowa 22 zł netto + możliwość uzyskania premii 250 zł.

    Miesięcznie 3696-5720 zł netto.

  • Nocleg:
    Zapewniony lub dodatek mieszkaniowy 600 zł/miesięcznie

Opis Oferty

Jedna z największych sieci stacji paliw w Europie, poszukuje pracowników obsługi klienta w Świnoujściu.

Rodzaj umowy

  • Umowa zlecenie

Zakres obowiązków

  • obsługa klientów stacji,
  • przygotowywanie napojów / posiłków typu fast food,
  • przyjmowanie i ekspozycja towarów,
  • kontrola terminów przydatności produktów do spożycia,
  • utrzymanie czystości na terenie stacji paliw.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
  • wysoka kultura osobista,
  • książeczka sanepidowska,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Harmonogram

Praca w systemie 2-zmianowym 6:00-18:00 i 18:00-6:00 (grafik układa kierownik stacji).

Wynagrodzenie

Stawka godzinowa 22 zł netto + możliwość uzyskania premii 250 zł.  Miesięcznie 3696-5720 zł netto.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie jest bezpłatne lub istnieje możliwość dopłaty 600 zł miesięcznie osobom wynajmującym nocleg na własną rękę.

Świnoujście

Świnoujście (niem. Swinemünde) – miasto na prawach powiatu, uzdrowisko w północno-zachodnim krańcu Polski, najdalej wysunięte na północny zachód miasto w kraju, w województwie zachodniopomorskim z portem morskim i kąpieliskiem, położone nad cieśniną Świną oraz nad Morzem Bałtyckim, jedyne w Polsce miasto położone na 3 dużych wyspach: Uznam, Wolin, Karsibór oraz na kilkudziesięciu (łącznie 44) wyspach i wysepkach. Według danych GUS z 30 czerwca 2020 r. miasto zamieszkiwały 40 864 osoby, co lokuje miasto na 5. pozycji w województwie pod względem ludności. Granice Świnoujścia obejmują powierzchnię 197,23 km² (2. miejsce w województwie i 9. w kraju), z czego 91,23 km² to powierzchnia lądowa, a 106 km² to powierzchnia wód, w tym Zalewu Szczecińskiego, w wyniku czego miasto jest jednym z największych pod względem obszaru miast Polski. Miasto systematycznie powiększa swoją powierzchnię w wyniku sztormów oraz pogłębiania portu i toru wodnego. Według danych geodezyjnych z 30.03.2017 roku powierzchnia miasta wynosi 19 999,8 ha, czyli niemal 200 km².

WIĘCEJ OFERT PRACY DLA CIEBIE

Najciekawsze Oferty Pracy

KONTAKT

Jesteśmy dla Ciebie

Chcesz dołączyć do projektu? Czekamy właśnie na Ciebie. Nie krępuj się, skontaktuj się z nami już teraz.

  • Biuro Obsługi
  • Goleniów, ul. Tadeusza Kościuszki 10b
MASZ PYTANIA?

Napisz do nas

Wypełnij prawidłowo pole