studiujepracuje.pl / oferty pracy / Pracownik produkcji

Pracownik produkcji

  • Wynagrodzenie:

    Stawka godzinowa 22,69 zł netto.

    Wynagrodzenie miesięczne 3810 - 5440 zł netto.

  • Nocleg:
    Zapewniony lub dodatek mieszkaniowy 600 zł/miesięcznie

Opis Oferty

Poszukujemy pracowników produkcji do pracy w fabryce kartonów w Barlinku.

Rodzaj umowy

  • Umowa zlecenie

Zakres obowiązków

  • zbieranie kartonów z taśmy produkcyjnej i układanie ich na paletę
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym;
  • motywacja i chęci do pracy.

Harmonogram

Praca w systemie 3- zmianowym, od poniedziałku do soboty (sobota tylko I zmiana), w godzinach 6:00-16:00, 12:00-22:00 i 20:00-6:00. Możliwość pracy w nadgodzinach.

Wynagrodzenie

Stawka godzinowa 22,69 zł netto. Wynagrodzenie miesięczne 3810 - 5440 zł netto.

Dodatkowe informacje

  • praca we własnym ubraniu.

Barlinek

Barlinek – miasto w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, w powiecie myśliborskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Barlinek. Najludniejsze miasto powiatu myśliborskiego. Według danych z 31 grudnia 2019 Barlinek liczył 13 663 mieszkańców.

WIĘCEJ OFERT PRACY DLA CIEBIE

Najciekawsze Oferty Pracy

KONTAKT

Jesteśmy dla Ciebie

Chcesz dołączyć do projektu? Czekamy właśnie na Ciebie. Nie krępuj się, skontaktuj się z nami już teraz.

  • Biuro Obsługi
  • Goleniów, ul. Tadeusza Kościuszki 10b
MASZ PYTANIA?

Napisz do nas

Wypełnij prawidłowo pole