studiujepracuje.pl / oferty pracy / Pracownik fizyczny przy budowie linii światłowodowych

Pracownik fizyczny przy budowie linii światłowodowych

Kategorie: Prace budowlane, Inne
  • Wynagrodzenie:

    Stawka godzinowa: 22,50 zł netto.

    Stawka miesięczna: 3780 - 5850 zł netto.

  • Nocleg:
    Zapewniony lub dodatek mieszkaniowy 600 zł/miesięcznie

Opis Oferty

Firma zajmująca się budową linii światłowodowych poszukuje pracowników fizycznych.

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie

Zakres obowiązków

  • pomoc przy kopaniu światłowodów;
  • przeciąganie mikrorurki i kabla przez studnie telekomunikacyjne;
  • układanie kabli w wykopach;
  • budowa pionów kablowych;
  • budowa sieci na podbudowie słupkowej;
  • usuwanie niedrożności.

Wymagania

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • prawo jazdy kat. B.;
  • dyspozycyjność i motywacja do pracy;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • mile widziana umiejętność obsługi elektronarzędzi, przycisku pneumatycznego oraz minikoparki.

Harmonogram

Praca od poniedziałku do piątku (+ dwie soboty w miesiącu), w systemie jednozmianowym, po około 10-12 godzin dziennie. Możliwość pracy w nadgodzinach.

Wynagrodzenie

Stawka godzinowa: 22,50 zł netto. Stawka miesięczna: 3780 - 5850 zł netto.

Darmowe zakwaterowanie lub dopłata 600 zł miesiecznie za własną kwaterę.

Dodatkowe informacje

  • pracodawca zapewnia bezpłatny dojazd do pracy;
  • pracodawca odzież roboczą zapewnia pracodawca (kamizelki, rekawice robocze);
  • badania lekarskie pokrywa agencja;
  • ​​​​bonus za polecenie innych osób do pracy;
  • stała opieka koordynatora - przez cały okres zatrudnienia. Wsparcie w rozwiązywaniu problemów, znalezieniu odpowiedzi na pytania związane z pracą, pomoc przy wypełnianiu dokumentów.

Poznań

Poznań – miasto na prawach powiatu w zachodniej Polsce, położone na Pojezierzu Wielkopolskim, nad rzeką Wartą, u ujścia Cybiny. Historyczna stolica Wielkopolski, od 1999 r. siedziba władz województwa wielkopolskiego i powiatu poznańskiego.

WIĘCEJ OFERT PRACY DLA CIEBIE

Najciekawsze Oferty Pracy

KONTAKT

Jesteśmy dla Ciebie

Chcesz dołączyć do projektu? Czekamy właśnie na Ciebie. Nie krępuj się, skontaktuj się z nami już teraz.

  • Biuro Obsługi
  • Goleniów, ul. Tadeusza Kościuszki 10b
MASZ PYTANIA?

Napisz do nas

Wypełnij prawidłowo pole