studiujepracuje.pl / study directions / Post-secondary School Vademecum in Wrocław / Technik ochrony fizycznej i mienia z uprawnieniami detektywistycznymi

Technik ochrony fizycznej i mienia z uprawnieniami detektywistycznymi

Post-secondary School Vademecum in Wrocław
Duration
Studies extramural
Received the degree of

Study direction description

Zapewnienie bezpieczeństwa pojedynczym osobom oraz w różnego typu placówkach, prywatnych przedsiębiorstwach czy w trakcie trwania eventów, jak również konwojowanie gotówki lub wartościowych przedmiotów wymaga odpowiedniego przygotowania oraz stosownej wiedzy. Technik ochrony fizycznej osób i mienia ma za zadanie zabezpieczać powierzony mu teren, ruchomości, jak również zdrowie i życie VIP-ów bądź ludzi biorących udział w imprezach masowych.

Jego praca polega zarówno na wczesnym wykrywaniu potencjalnych zagrożeń i tym samym zapobieganiu ewentualnym przestępstwom i wykroczeniom, jak również na odpowiednim planowaniu swoich działań podejmowanych w trakcie realizacji konkretnych zleceń. Do obowiązków technika należy także obsługa systemów alarmowych oraz telewizji przemysłowej (CCTV). Poza tym absolwent kierunku w stanie absolutnej konieczności posiada uprawnienia umożliwiające mu użycie broni palnej. W trakcie nauki zdobywa niezbędne w tym celu wykształcenie strzeleckie.

Document obtained

Cities

Wroclaw

Contact us

Job offers in the chosen field of study

Available Job Offers

CONTACT

We are there for you

Do you want to join the project? We are waiting just for you. Feel free to contact us now.

  • Customer service
  • Goleniów, ul. Tadeusza Kościuszki 10b
HAVE ANY QUESTIONS?

Write to us

Please fill in the required fields correctly
Please fill in the required fields correctly
Please fill in the required fields correctly
Please fill in the required fields correctly